Ochutnávkový balíček Slim Pasta

Neohodnotené
Značka: Slim Pasta
€38 –10 %
testovaci balicek 1
€38 –10 % €34,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.7.2020

Testovací balíček je skvelý pre tých z vás, ktorí chcú zaradiť Slim Pastu do svojho jedálnička, ale nevedia, kde začať! Pomôže vám naštartovať vašu redukčnú diétu či zdravý životný štýl. Vyskúšajte tento akčný balík, plný najobľúbenejších druhov našich konjakových príloh. Naviac ešte ušetríte, pripravili sme pre vás zľavu, ktorá sa nebude opakovať. Celý balík so zľavou 10%!

Detailné informácie

Podrobný popis

V balíčku dostanete akýkoľvek mix z týchto produktov:

4ks Slim Pasta BIO v náleve
3ks Slim Pasta bez nálevu
2ks Hotových jedál 
1ks Ryža

Slim Pasta – konjakové cestoviny v rôznych tvarov neobsahujú skoro vôbec žiadne kalórie, neobsahujú tuky, cukry, bielkoviny ani lepok.

 

Vláknina, ktorá sa tu vyskytuje, obsahuje stopové množstvo sacharidov v podobe glukomananu, ktorý je pre ľudský organizmus takmer nestráviteľný. Iba nepatrné množstvo sa strávi v tenkom čreve a preto energetická hodnota týchto cestovin je iba 9kcal na 100 gramov. Viac sa o Slim paste dočítate tu.

 

Slim Pasta je správnou voľbou pre tých z nás, ktorí neradi robia kompromisy. Hovoríte si, že pri diéte to nie je možné? Slim Pasta vás nasýti s minimálnym množstvom kalórií, pričom sú vhodné pre športovcov, diabetikov, celiatikov aj všetkých, ktorí sa zdravo stravujú a chcú naštartovať svoj redukčný režim.

 

Slim Pasta ako jediná konjaková cestovina na slovenskom trhu nie je priehľadná a obsahuje minimum nálevu oproti konkurencii.

 

Ako si Slim Pastu pripraviť?

Otvorte sáčok Slim Pasty, vylejte malé množstvo nálevu, 2-3 krát prepláchnite studenou vodou. Slim Pasta sa nevarí, je to už hotový pokrm. Ďalej s ňou pracujte ako už s uvarenou cestovinou alebo ryžou. Slim Pasta nemá žiadnu chuť ani vôňu, preberá ju z pokrmu, s ktorým je zmiešaná.

 

Pridajte obľúbenú omáčku, alebo dochuťte podľa našich skvelých receptov!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: