Ochutnávkový balíček Slim Pasta

3 hodnotenia
Značka: Slim Pasta
€38 –37 %
Ochutnávkový balíček Slim Pasta
€38 –37 % €23,94
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
4.12.2020

Testovací balíček je skvelý pre tých z vás, ktorí chcú zaradiť Slim Pastu do svojho jedálnička, ale nevedia, kde začať. Tento balíček vám pomôže naštartovať redukčnú diétu či zdravý životný štýl. Vyskúšajte akčný balíček plný najobľúbenejších druhov našich konjakových príloh. Navyše aj ušetríte. Pripravili sme pre vás zľavu, ktorá sa nebude opakovať. Celý balík so zľavou 10 %!

Obrázok je len ilustračný. V tomto balíčku od nás obdržíte rôzne varianty príloh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obrázok je len ilustračný. V tomto balíčku od nás obdržíte rôzne varianty príloh. Niektoré z nich sa môžu zhodovať (napr. 2x penne). Balíček sa snažíme zostaviť zo všetkých druhov cestovín tak, aby ste ich všetky mohli ochutnať.

V balíčku dostanete mix týchto produktov:

4ks Slim Pasta BIO v náleve
3ks Slim Pasta bez nálevu
2ks Hotové jedlá
1ks Ryža

Slim Pasta – konjakové cestoviny rôznych tvarov. Neobsahujú skoro vôbec žiadne kalórie, tuky, cukry, bielkoviny ani lepok.

Vláknina, ktorá sa tu vyskytuje, obsahuje stopové množstvo sacharidov v podobe glukomanánu, ktorý je pre ľudský organizmus takmer nestráviteľný (nepatrné množstvo sa strávi v tenkom čreve). Práve preto je energetická hodnota týchto cestovín iba 9 kcal na 100 gramov. Viac sa o Slim Paste dočítate tu.

Slim Pasta je správnou voľbou pre tých z nás, ktorí neradi robia kompromisy. Hovoríte si, že pri diéte to nie je možné? Slim Pasta vás nasýti s minimálnym množstvom kalórií. Tieto produkty sú vhodné pre športovcov, diabetikov, celiatikov aj všetkých, ktorí sa zdravo stravujú a chcú naštartovať svoj redukčný režim.

Slim Pasta ako jediná konjaková cestovina na slovenskom trhu nie je priehľadná a obsahuje minimum nálevu oproti konkurencii.

Ako si Slim Pastu pripraviť?

Otvorte vrecko Slim Pasty, vylejte malé množstvo nálevu, 2-3 krát prepláchnite studenou vodou. Slim Pasta sa nevarí, je to už hotový pokrm. Ďalej s ňou pracujte ako s uvarenou cestovinou alebo ryžou. Slim Pasta nemá žiadnu chuť ani vôňu. Preberá ju z pokrmu, s ktorým je zmiešaná.

Pridajte obľúbenú omáčku, alebo dochuťte podľa našich skvelých receptov!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: