Čo je Slim Pasta

Čo je Slim Pasta

Slim Pasta je nízkokalorická a nízkosacharidová náhrada klasických príloh. Tieto prílohy sú vyrábané z úžitkovej plodiny nazývanej konjak. Slim Pasta v náleve neobsahuje žiadne sacharidy, tuky ani soľ, preto ju môžete konzumovať v neobmedzenom množstve. Výhodou Slim Pasta príloh je ich neutrálna chuť, vďaka ktorej je možné ich využiť prakticky akýmkoľvek spôsobom – na sladko, na slano, do šalátov, do polievok alebo ako klasické prílohy.

Slim Pasta je vyrobená spojením ovsenej vlákniny a múky z rastliny konjak. Obsahuje až o neuveriteľných 94 % kalórií menej ako bežné cestoviny či ryža, a je prirodzeným zdrojom glukomananu - látky, používanej vo výživových doplnkoch na chudnutie. Účinky glukomananu sú overené vedeckými štúdiami.

Konjak je tradičnou ázijskou potravinou používanou po stáročia hlavne v Japonsku. Tu je známa ako Konnyaku. Slim Pasta sa predáva v mnohýchh obchodoch vo Veľkej Británii a postupne sa objavuje v mnohých ďalších krajinách, napríklad v Nemecku či Holandsku.

Najväčšou prednosťou konjaku je, že vás naozaj zasýti. Pritom ide prakticky iba o vlákninu, ktorá len prejde organizmom, pomôže vyčistiť črevá a nemá takmer žiadne kalórie. 

 APE60b68e_shutterstock_297829850

HISTÓRIA A KTO ZA SLIM PASTOU STOJÍ:

Výrobcom Slim Pasta je spoločnosť Eat Water. Táto spoločnosť kombináciou ovsenej vlákniny a konjaku vytvorila svetový unikát, ktorý si nechala patentovať pod názvom Juroat(TM).

Tím spoločnosti Eat Water je svetovým lídrom v odbore zdravého stravovania a na zdokonaľovaní produktov Slim Pasta neustále pracuje. Potraviny z ich produkcie majú chuť a tvar takmer nerozoznateľný od bežných cestovín, čím sa výrazne líšia od výrobkov obsahujúcich len konjak. Vo svojom obbore nemajú konkurenciu. 

www.eatwater.co.uk

ČO JE GLUKOMANAN?

Je to rastlinný polysacharid získavaný z hľúz rastliny Amorphophallus konjak. Ako vláknina pektínového typu má mimoriadne priaznivé účinky na trávenie a celkový metabolizmus, hlavne spomalenie vstrebávania sacharidov z potravy, a s tým súvisiace nižšie hladiny glykémie po požití potravy. Niektoré zdroje uvádzajú, že účinnosť glukomananu na redukciu telesnej váhy bola preukázaná kontrolovanou klinickou štúdiou. K. Koch, ľudovo konjak.

Konjaková múka je súčasťou mnohých bežných pokrmov v Číne, Japonsku aj Kórei a je všeobecne považovaná za mimoriadne zdravú zložku potravy. Je po stáročia prirodzenou súčasťou stavy obyvateľov Japonska. Prikladá sa mu veľký význam pri regulácii vstrebávania tukov a cukrov a je jedným z príčin nízkeho výskytu obezity a cukrovky v tejto krajine. Glukomanan patrí medzi vlákninu pektínového typu, z čoho vyplývajú aj obdobné priaznivé účinky na trávenie a celkový metabolizmus, je však jedinečný v tom, že jeho roztoky sú mimoriadne viskózne a viskozita klesá veľmi pozvoľna v závislosti na čase. Špeciálnymi výrobnými postupmi je možné zvýšiť nielen viskozitu, ale tiež zlepšiť vlastnosti, ktoré môžu priaznivo ovplyvniť zdravie človeka. V tom sa skrýva jedinečnosť prípravku.

( citované z: www.celostnimedicina.cz)

AKÚ MÁ SLIM PASTA CHUŤ?

Neutrálnu, takmer ako klasické cestoviny. Celkovo je o niečo málo hutnejšia ako cestoviny, čo je u zákazníkov veľmi vítané. Zmäkčenie výrobku je možné ovplyvniť dlhším varením (podľa chuti 5-20 minút). 

ARÓMA PO OTVORENÍ

Po otvorení produktov Slim Pasta ucítite miernu arómu, čo je úplne v poriadku. Konjakové  výrobky v tvare rezancov sa musia uchovávať v tekutine. Táto aróma sa bez zvyšku odstráni opakovaným umytím cestovín pod tečúcou vodou (2-3 krát).

AKO DLHO SA SLIM PASTA VARÍ?

Výrobky Slim Pasta sa predávajú ako predpripravené cestoviny, ktoré stačí pred konzumáciou len ohriať (v mikrovlnke či na panvici). Pokiaľ sa vám zdá konzistencia príliš tuhá, môžete ich niekoľko minút variť (5-20 minút).

Veľká Británia žije Slim Pastou.

Veľká Británia prepadla hystérii okolo Slim Pasty. V Spojenom kráľovstve patrí tento produkt k najpopulárnejším na trhu. Už nie je dôvod jesť obyčajné cestoviny, ktoré obsahujú až 400 kj na 100 gramov. Konečne sa môžete chutne najesť a ešte tým podporíte svoj chudnúci proces a zdravý prístup k životu! 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie