Koľko kalórií obsahujú jednotlivé produkty?

Všetky výrobky Slim Pasta majú veľmi nízky počet kalórií. Preto sú vhodné pri redukčných diétach. Vďaka svojmu zloženiu sú však vhodné aj pri rôznych potravinových alergiách či intoleranciách na potraviny. Výrobky Slim Pasta obsahujú vlákninu glukomanan, ktorá má blahodarný vplyv na ľudské zdravie. Mnoho štúdií po celom svete potvrdilo, že zaradenie vlákniny glukomanan do jedálnička môže napomôcť k znižovaniu cholesterolu, pomáha pri liečbe cukrovky, obezity, ale aj v boji s nadváhou. V našej ponuke nájdete taktiež nízkokalorické hotové jedlá a dresingy so zníženým obsahom sacharidov. Pre ľahšiu orientáciu v kalorických hodnotách jednotlivých produktov, sme pre vás pripravili tento prehľad.

slimpastarecept

Konjakové prílohy 

Prílohy Slim Pasta sú nízkokalorické a úplne bez sacharidov, alebo so zníženým obsahom sacharidov – záleží od jednotlivých produktov. Sú vegánske, bezlepkové, neobsahujú žiadny tuk, cukor ani pridanú soľ. Oproti bežným cestovinám majú až o 94 % menej kalórií, preto sú vhodnou alternatívou pri redukčnej diéte. Slim Pasta sa nevaria. Iba pri prílohách v náleve je potrebné pri ich príprave prepláchnutie vodou, aby sa odstránila špecifická aróma konjaku v náleve. Táto aróma je úplne prirodzená a ku konjakovým výrobkom jednoducho patrí. Slim Pasta v náleve je vhodná pre vegánov, vegetariánov, celiatikov, diabetikov a pre toho, kto má intoleranciu na laktózu či trpí obezitou. Všetky prílohy Slim Pasta majú BIO certifikát. 

Kalorické hodnoty príloh:

Slim Pasta v náleve: 9 kcal na 100 g

Slim Pasta bez náleve: 31 kcal na 100 g

Slim Pasta CarbX: 31 kcal na 100 g

Slim Rice Sushi ryža: 53 kcal na 100 g

Hotové jedlá

Hotové jedlá Slim Pasta vám prídu vhod, keď nemáte čas si jedlo uvariť. Ich príprava zaberie len 90 sekúnd. Jedlo stačí iba ohriať na panvici alebo v mikrovlnnej rúre a servírovať. Všetky jedlá sú nízkokalorické a so zníženým obsahom sacharidov, preto sú vhodné pri redukčnej diéte, pre športovcov či na odľahčenie jedálnička. Do jedál si môžete podľa chuti pridať aj ďalšie ingrediencie, ako je mäso alebo zelenina. 

Kalorické hodnoty hotových jedál:

Hotové jedlo Panang Kari: 66 Kcal na 100 g / 165 Kcal

Hotové jedlo Mediterranea: 46 Kcal na 100 g / 115 Kcal

Hotové jedlo Tarka Dal:46 Kcal na 100 g / 115 Kcal

Hotové jedlo Phad Thai: 57 Kcal na 100 g / 143 Kcal

Dresingy

Dresingy Slim Pasta majú takmer nulovú kalorickú hodnotu. Neobsahujú žiadne cukry, tuky, soľ, lepok ani laktózu. Sú preto vhodné nielen pre zdravé stravovanie, ale predovšetkým pri nízkokalorickej a nízkosacharidovej diéte. Dresingy vám pomôžu dochutiť nepreberné množstvo jedál. Sú výborne do šalátov, k mäsu a rybám, alebo napríklad ako základ chutných nátierok. Dresingy sú vhodné pre vegetariánov, celiatikov, diabetikov a pre ľudí bojujúcich s intoleranciou na laktózu. 

Kalorické hodnoty dresingov:

Dresing cesnak a bylinky 250 ml: 6 kcal na 100 ml

Dresing Barbecue 250 ml: 5 kcal na 100 ml

Dresing Caesar 250 ml: 6 kcal na 100 ml

Dresing Cocktail 250 ml: 6 kcal na 100 ml

Dresing pikantný cesnak 250 ml: 26 kcal na 100 ml

Dresing paradajka a bazalka 250 ml: 11 kcal na 100 ml

Vajonéza 250 ml: 16 kcal na 100 ml

Kečup 250 ml: 9 kcal na 100 ml

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie