Pre koho konjak nie je vhodný?

Konjak je celosvetovo známy ako zdravá rastlina, ktorá pochádza z netoxikovaného prostredia ázijských pohorí. Zároveň spĺňa parametre bio pôvodu. Potraviny, ktoré sa z konjaku vyrábajú, pomáhajú rozšíriť jedálniček mnohým ľuďom, ktorí sa pasujú s rôznymi alergiami či intoleranciami na potraviny, a preto majú obmedzený výber pokrmov. Patrí sem ochorenie ako je diabetes, celiakia, intolerancia na lepok, ale aj obezita. Preto sa prílohy vyrobené z konjaku v potravinárstve radia medzi veľmi prospešné a zdravé potraviny, ktoré sú zároveň vhodné pre vegánov a vegetariánov. 

Aj napriek ich dobrým vlastnostiam konzumáciu Slim Pasty ľuďom s problémami so zažívaním, chronickými ochoreniami čriev či Crohnovou chorobou neodporúčame. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je bežne pre ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať ťažkosti.

Konjakové prílohy Slim Pasta taktiež neodporúčame malým deťom, pretože prílohy majú takmer nulovú energetickú hodnotu. Ak sa teda rozhodnete, že ich aj tak vášmu dieťaťu zaradíte do jedálnička, napríklad v rámci zdravotných problémov ako je práve celiakia, diabetes alebo obezita, vždy dbajte na to, aby boli prílohy Slim Pasta podávané s energeticky výdatnými a ďalšími potravinami, ako je mäso, ryby a zelenina.  

Vzhľadom k vysokému obsahu vlákniny je veľmi dôležité pri konzumácii konjakových príloh Slim Pasta dozerať na dostatočný príjem tekutín. Potravina totiž musí bezpečne doputovať do žalúdka, kde naberá na svojom objeme a navodzuje pocit plnosti. To znamená – čím väčšie množstvo konjakových príloh konzumujete, tým viac tekutín by ste mali prijímať.  

Prílohy Slim Pasta sú vhodné pre dojčiace ženy

Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, obráťte sa na svojho ošetrujúce lekára.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie