Hanka Kynychová

  • fitness trénerka, expertka na stravovacie plány a cvičebné programy, moderátorka, filantropka

Hanka_Kynychova

Prečo Hanka spolupracuje so Slim Pastou?

“Slim Pastu poznám od jej začiatkov na českom trhu. Je to skvelá vec! Celoživotne sa vyhýbam lepku, pretože môjmu tráveniu nerobí dobre. Akákoľvek nová potravina, ktorá lepok neobsahuje, ma preto hneď zaujme. Je to zároveň taký môj tajný tip pre všetkých klientov, ktorí za mnou prídu s tým, že chcú schudnúť. Cvičenie je jedna vec, ale úprava jedálnička je taktiež veľmi dôležitá. Vďaka Slim Paste môžete jesť chutne, zdravo, a zároveň obmedzíte svoj kalorický príjem.“

Hanka vyštudovala pedagogiku a pracovala ako vychovávateľka v Domove mládeže v Kroměříži. Neskôr vyštudovala školu aerobiku Heleny Jarkovskej v Prahe a začala sa venovať milovanému aerobiku aj profesionálne. V rokoch 1995 a 1996 sa stala vicemajsterkou ČR v športovom aerobiku. Postupne získavala väčšiu popularitu, a to predovšetkým vďaka cvičeniu v televíznom programe Snídaně s Novou. V súčasnej dobe prevádzkuje Fitko Hanky Kynychovej v Prahe na Pankráci.

Hanka je veľmi aktívna, vydáva cvičebné DVD-čka a knihy. Je autorkou revolučných fitness programov Postava snov, Pevný zadok a Pružné telo. Zároveň pripravuje jedálničky a cvičebné programy pre popredné české rádiá, časopisy a internetové portály. Taktiež moderuje športové a charitatívne akcie po celej ČR. Je autorkou charitatívneho projektu pod názvom Hýbte sa a spievajte s Hankou Kynychovou. Tento projekt dominuje v projektoch pre deti z detských domovov. S jej nadačným projektom spolupracuje skoro 1500 deti z viac ako 45 detských domovov po celej ČR.

Viac informácií o Hanke nájdete tu: https://www.facebook.com/kynychova.