Naši ambasádori

HANKA KYNYCHOVÁ

  • fitness trénerka, expertka na stravovacie plány a cvičebné programy, moderátorka, filantropka

Hanka_Kynychova

Prečo Hanka spolupracuje so Slim Pastou?

“Slim Pastu poznám od jej začiatkov na českom trhu. Je to skvelá vec! Celoživotne sa vyhýbam lepku, pretože môjmu tráveniu nerobí dobre. Akákoľvek nová potravina, ktorá lepok neobsahuje, ma preto hneď zaujme. Je to zároveň taký môj tajný tip pre všetkých klientov, ktorí za mnou prídu s tým, že chcú schudnúť. Cvičenie je jedna vec, ale úprava jedálnička je taktiež veľmi dôležitá. Vďaka Slim Paste môžete jesť chutne, zdravo, a zároveň obmedzíte svoj kalorický príjem.“

Hanka vyštudovala pedagogiku a pracovala ako vychovávateľka v Domove mládeže v Kroměříži. Neskôr vyštudovala školu aerobiku Heleny Jarkovskej v Prahe a začala sa venovať milovanému aerobiku aj profesionálne. V rokoch 1995 a 1996 sa stala vicemajsterkou ČR v športovom aerobiku. Postupne získavala väčšiu popularitu, a to predovšetkým vďaka cvičeniu v televíznom programe Snídaně s Novou. V súčasnej dobe prevádzkuje Fitko Hanky Kynychovej v Prahe na Pankráci.

Hanka je veľmi aktívna, vydáva cvičebné DVD-čka a knihy. Je autorkou revolučných fitness programov Postava snov, Pevný zadok a Pružné telo. Zároveň pripravuje jedálničky a cvičebné programy pre popredné české rádiá, časopisy a internetové portály. Taktiež moderuje športové a charitatívne akcie po celej ČR. Je autorkou charitatívneho projektu pod názvom Hýbte sa a spievajte s Hankou Kynychovou. Tento projekt dominuje v projektoch pre deti z detských domovov. S jej nadačným projektom spolupracuje skoro 1500 deti z viac ako 45 detských domovov po celej ČR.

Viac informácií o Hanke nájdete tu: https://www.facebook.com/kynychova.

 

DOMINIK TRKAN

  • osobný tréner, súťažiaci v kulturistike, tréner súťažiacich , expert na stravovacie a tréningové plány

Dominik_Trkan

S cvičením začal už na strednej škole, kedy ho trápila jeho nadváha a zažil pár trapasov pri hodinách telocviku. Rozhodol sa preto schudnúť a spevniť svalstvo. Postupne však cvičeniu úplne prepadol a venoval mu všetok svoj čas. S každou ďalšou dosiahnutou métou prišla väčšia túžba byť lepší, zdokonaľovať sa vo fitku aj mimo neho. Veľmi skoro sa začal zúčastňovať rôznych kulturistických súťaží, na ktorých zaznamenal množstvo výhier. Keďže chcel svoje skúsenosti odovzdávať ďalej, stal sa certifikovaným trénerom a už viac ako 7 rokov profesionálne trénuje klientov, pripravuje športovcov na súťaže, navrhuje tréningové plány, stravovacie plány a poskytuje konzultácie. Jeho zameraním je odbúravanie svalových a telesných dysbalancií, náber svalovej hmoty, chudnutie a spevnenie tela. V súčasnej dobe trénuje vo fitness centre Fit-Up! v Prahe.

Zoznam úspechov:

1. miesto EVLS Prague v Open kategórii juniorov 2018 (jedna z najprestížnejších medzinárodných súťaží na svete)

2. miesto Diamond Cup Varšava 2018 (medzinárodná súťaž)

Majster Českej republiky v klasickej kulturistike 2016

Dvojnásobný majster Moravy a Sliezska v klasickej kulturistike 2015 a 2016

2. miesto BFC cup v mužskej kategórii v klasickej kulturistike 2016 (medzinárodná súťaž)

3. miesto MČR v klasickej kulturistike juniorov 2015

3. miesto MČR v kulturistike dorastu 2013

3. miesto na majstrovstvách Moravy a Sliezska dorastov 2013

Viac informácií o Dominikovi nájdete tu: https://www.dominiktrkan.com/.

 

MARTIN ITERSKÝ

  • kondičný tréner U20 Českej hokejovej reprezentácie a HC Stadion Litoměřice

FUJI7787 raw (1)

Martin Iterský je športovec telom aj dušou a milovník dobrého jedla. Šport ho sprevádza už od detstva, keď hral hokej. Profesii kondičného trénera sa venuje viac ako 10 rokov. Jeho tréningom prešli desiatky bežných klientov, športových nadšencov, ale predovšetkým profesionálnych športovcov, a to od hokejistov, cez futbalistov a tenistov.
Od roku 2015 do roku 2018 pôsobil ako kondičný tréner A-tímu HC Sparta Praha, potom začal spolupracovať s hokejovým zväzom na rozvoji mladých nádejných hokejistov v tíme HC Stadion Litoměřice. Následne nadviazal ročný angažmán v ruskom Magnitogorsku, kde sa venoval trénovaniu tímu KHL - Metallurg Magnitogorsk. V súčasnej dobe pôsobí ako kondičný tréner v tíme U20 Českej hokejovej reprezentácie a HC Stadion Litoměřice.

V roku 2019 založil vzdelávaciu akadémiu „Za lepší trenéry“, ktorej základnou misiou je vzdelávať a posúvať hranice profesionálnych športovcov i trénerov.

Jeho životné mottá sú:

  • Všetci chcú byť úspešní, ale iba do chvíle kým zistia, aké úsilie to naozaj stojí.
  • Tvrdá práca poráža talent, keď talent nechce tvrdo pracovať.

Martin je milovníkom dobrého jedla a cestovania. Jeho najobľúbenejším športom je hokej, tenis a plážový volejbal.

Prečo si obľúbil Slim Pastu?

“Jem pomerne veľké objemy jedla a často sa mi stane, že už vo svojom dennom príjme nemám kaloricky dostatok miesta. Slim Pasta je v tomto ideálnou súčasťou jedálnička a jej príprava mi navyše ušetrí veľa času. Rýchle a ľahké recepty Slim Pasta sú skvelou motiváciou pre každého. A koniec koncov, kto by nechcel byť súčasťou niečoho užitočného a chutného zároveň?“

Viac informácií nájdete na www.zalepsitrenery.cz.