Martin Iterský

  • kondičný tréner U20 Českej hokejovej reprezentácie a HC Stadion Litoměřice

FUJI7787 raw (1)

Martin Iterský je športovec telom aj dušou a milovník dobrého jedla. Šport ho sprevádza už od detstva, keď hral hokej. Profesii kondičného trénera sa venuje viac ako 10 rokov. Jeho tréningom prešli desiatky bežných klientov, športových nadšencov, ale predovšetkým profesionálnych športovcov, a to od hokejistov, cez futbalistov a tenistov.
Od roku 2015 do roku 2018 pôsobil ako kondičný tréner A-tímu HC Sparta Praha, potom začal spolupracovať s hokejovým zväzom na rozvoji mladých nádejných hokejistov v tíme HC Stadion Litoměřice. Následne nadviazal ročný angažmán v ruskom Magnitogorsku, kde sa venoval trénovaniu tímu KHL - Metallurg Magnitogorsk. V súčasnej dobe pôsobí ako kondičný tréner v tíme U20 Českej hokejovej reprezentácie a HC Stadion Litoměřice.

V roku 2019 založil vzdelávaciu akadémiu „Za lepší trenéry“, ktorej základnou misiou je vzdelávať a posúvať hranice profesionálnych športovcov i trénerov.

Jeho životné mottá sú:

  • Všetci chcú byť úspešní, ale iba do chvíle kým zistia, aké úsilie to naozaj stojí.
  • Tvrdá práca poráža talent, keď talent nechce tvrdo pracovať.

Martin je milovníkom dobrého jedla a cestovania. Jeho najobľúbenejším športom je hokej, tenis a plážový volejbal.

Prečo si obľúbil Slim Pastu?

“Jem pomerne veľké objemy jedla a často sa mi stane, že už vo svojom dennom príjme nemám kaloricky dostatok miesta. Slim Pasta je v tomto ideálnou súčasťou jedálnička a jej príprava mi navyše ušetrí veľa času. Rýchle a ľahké recepty Slim Pasta sú skvelou motiváciou pre každého. A koniec koncov, kto by nechcel byť súčasťou niečoho užitočného a chutného zároveň?“

Viac informácií nájdete na www.zalepsitrenery.cz.