Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek. 523 hodnotení
5
497x
4
6x
3
1x
2
0x
1
19x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

H Avatar autora Hana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2023
DP Avatar autora Dasa Pobiecka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.7.2023
IG Avatar autora Ingrid Gasparovic Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.7.2023
AF Avatar autora Anita Feketeová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.7.2023
ŽK Avatar autora Želmíra Kutálková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.6.2023
NS Avatar autora Natália Steigaufová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.6.2023
MN Avatar autora Matej Nemec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.6.2023
ŠM Avatar autora Šárka Mrvová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.6.2023
Veľmi som spokojná,najviac mi od vás chuti ryža,skúsila som aj hotové jedlá aj rôzne cestoviny,neboli zle ale keď som vyskúšala vaše polievky,nemohla som uveriť aké sú chutné,hlavne kuracia ..škoda že som si objednala len po dva kusy s každej...určite objednám zasa...polievky sú chutné,veľmi zasýtia,ďakujem vám za takúto náhradu akýchkolvek cestovín,cestoviny milujem a toto je úžasná a chutná náhrada bez výčitiek..Ja vám dávam plných plný počet bodov❤️😉
KM Avatar autora Katarína Mäsiarová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.6.2023
Veľmi som spokojná
ZZ Avatar autora Zuzana Zubaľová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.6.2023
Spokojná
BS Avatar autora Beáta Simková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.6.2023
MP Avatar autora Mariana Petrenková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.6.2023
rýchle dodanie, všetko OK
MF Avatar autora Martin Frohmann Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.5.2023
SM Avatar autora Stanislava Marková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.5.2023
S tovarom a tiež obchodom som maximálne spokojná. Rýchle dodanie a tiež informácie sú na jednotku
Avatar autora Martin Šebán Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.5.2023
JR Avatar autora Jana Revická Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.5.2023
IP Avatar autora Iveta Paukovicová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.5.2023
PS Avatar autora Patrik Spanko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.5.2023
ZB Avatar autora Zlatka Bullovä Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.5.2023
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.5.2023
Spokojnosť

Ovládacie prvky výpisu

523 položiek celkom