NOVINKA: Hotové jedlá Slim Pasta pre domácich šéfkuchárov

Nízkokalorické hotovky Slim Pasta sú novinkou v našej rodine hotových jedál. Vďaka štyrom novým príchutiam a trom základným zložkám každého jedla sa aj vy stanete v momente expertom na zdravú kuchyňu. Všetky pochúťky majú nízky obsah kalórií, sacharidov, tukov či soli a môžete ich servírovať do 90 sekúnd. Ich základom sú konjakové cestoviny, lahodná omáčka a chutné korenie.

do článku (1)

V hlavnej úlohe konjak

Nové príchute hotových jedál opäť reagujú na trendy nezdravého a rýchleho občerstvenia. Ukazujú, ako ušetriť čas v kuchyni, a aj napriek tomu jesť zdravo. Základom všetkých nových hotových jedál je balíček s konjakovou prílohou, ktorá je vo východných krajinách tajným receptom na dlhovekosť a dobré zdravie, pričom je považovaná za ideálnu potravinu pri redukcii hmotnosti. Tú dopĺňajú balíčky s lahodnou omáčkou a zmesou korenia. Vďaka oddeleným ingredienciám si tak môžete sami určiť veľkosť svojej porcie.

Staňte sa šéfkuchárom aj vy

Nové hotové jedlá Slim Pasta sú ideálnou príležitosťou aj pre tých, ktorí zdĺhavým varením nechcú tráviť čas, ale zároveň otvárajú dvere domácim kuchárom, ktorí sa neboja experimentovať a skúšať nové chute. Konjakové rezance, lahodnú omáčku a zmes korenia stačí len vybaliť, zmiešať, zohriať a do 90 sekúnd môžete servírovať. Ak je príprava zdravých pokrmov vaším koníčkom, obohaťte celý pokrm o mäso, tofu či restovanú zeleninu a doprajte si výdatný obed s minimom kalórií.

4 nové príchute

Túto skvelú alternatívu za nezdravé fastfoodové jedlá oceníte, ak si strážite kalorický príjem, ale aj tak sa nechcete vzdať chutných pokrmov. Kalorická hodnota hotových jedál sa pohybuje od 64 do 100 kcal na 150 g. Na výber máte 4 príchute omáčok. Obľúbené spojenie sladkej a kyslej chuti v omáčke Sweet & Sour, ázijská klasika Kung Pao, nevtieravá chuť Hoisin omáčky s výrazným cesnakom či gurmánsky zážitok v podobe arašidovej Satay omáčky.

https://www.slimpasta.sk/hotove-jedla/