Vanilkové špagety s pistáciami

Milovníci sladkých jedál, a predovšetkým pudingov, zbystrite pozornosť! Tento raz máme pre vás tip na super rýchlu pochúťku, ktorej sladký nádych vyváži nízkokalorické konjakové špagety Slim Pasta. Vanilkové špagety krásne voňajú a ešte lepšie chutia. Drvené pistácie celému receptu dodajú svieži vzhľad a vaše telo zásobia množstvom potrebných vitamínov. Táto sladká pochúťka je skvelým pohostením aj pre nečakanú návštevu.

_DSC1998 (1) (1) (1)

Ingrediencie pre 1-2 porcie:

Postup:

Vanilkový puding rozmiešajte s polievkovou lyžicou medu v 100 ml polotučného mlieka. Zvyšných 200 ml mlieka priveďte do varu, potom odstavte zo sporáku a vmiešajte pripravenú zmes. Puding za stáleho miešania varte asi 1 minútu. Medzitým vyberte z obalu špagety Slim Pasta v náleve, dôkladne prepláchnite a pomaly vmiešajte do teplej zmesi. V prípade potreby ešte prihrejte a dochuťte troškou medu. Rozdrvte pistácie, posypte špagety a môžete servírovať.

Tip: Pistácie sú údajne extrémne horľavé, a dokonca sa môžu samé od seba vznietiť. Odporúčame preto na nič nečakať a vašu obľúbenú pochúťku rýchlo skonzumovať :)

Dobrú a ľahkú chuť!