Slim Pasta pre športovcov

Slim Pasta je ideálnym pomocníkom pre všetkých športovcov fitness nadšencov. S touto nízkosacharidovou nízkokalorickou alternatívou klasických cestovín a ryže budete mať nad príjmom sacharidov dokonalú kontrolu. Slim Pasta prílohy sa nevaria, takže vám ušetria čas. Môžete ich mať kedykoľvek poruke a jedlo s nimi vykúzlite za pár minút. Vďaka neutrálnej chuti si ich môžete pripraviť na sladko, slano, do šalátov, polievok alebo ako prílohu k hlavnému jedlu. 

 7_SP pro sportovce

Rad Carb X je primárne učený všetkým aktívnym jedincom, ale hodí sa aj ako ľahký obed v práci alebo na nečakané výlety. Balenie príloh Carb X obsahuje 6 balíčkov po 100 g príloh, takže svoje porcie máte dokonale pod kontrolou. A to je super praktické. 

Prílohy Carb X majú o 90 % menej kalórií ako bežné cestoviny – na 100 gramov obsahujú len 35 kalórií a 8 gramov sacharidov. Navyše si môžete vybrať z niekoľkých druhov. Sú dostupné vo forme ryže, penne, rezancov, fettuccine a špagiet. Ďalšou výhodou je ich bohatý obsah vlákniny glukomanan, ktorá vás zasýti, a navyše podporuje chudnutie. Konjakové prílohy Carb X neobsahujú lepok, nie sú uchovávané v náleve a nemajú ani konjakovú arómu, čo je na našom trhu unikát. Výborne zapadnú nielen do jedálnička fitness nadšencov a dietárov, ale aj vegánov, vegetariánov, celiatikov či diabetikov.