Carb X: superpotravina pre všetkých fittness nadšencov

Či ste „len“ rekreační športovci alebo je športov pravidelnou súčasťou vášho života, správna strava je základom a môže byť pohonom pre ešte lepšie výkony. Ak ste milovníkom cestovín, ale nutričné hodnoty vás od ich konzumácie odrádzajú, zaraďte do svojho jedálnička fitness konjakové prílohy Carb X určené priamo pre športovcov. Zasýtia, udržia vo forme a kalorický príjem, vďaka ich zloženiu, znížite na minimum.

 pani posiluje

Konjakové prílohy Carb X boli vyvinuté priamo pre športovcov. Majú o 90 % menej kalórií ako bežné cestoviny a ryža a zároveň obsahujú telu prospešnú vlákninu. Práve preto výborne zapadnú do jedálnička fitness nadšencov, ale aj vegetariánov, vegánov či celiatikov a diabetikov.

Kedy jesť konjakové prílohy a s čím ich kombinovať?

Konjakové prílohy môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa. „Ak sa chystáte na tréning, pokojne si približne hodinku pred ním doprajte ľahkú desiatu v podobe konjakových prílohy v kombinácii s troškou zeleniny,“ hovorí tréner Ján Frídel. Ideálna je kombinácia s mäsom či zeleninou. Veľkou výhodou týchto príloh je to, že sa nemusia variť. Sú preto v okamihu pripravené na okamžitú konzumáciu.

Príjem versus výdaj

Keď máte aspoň trosku šajnu o kalorickej  hodnote potravín, stačí sa riadiť jednoduchou rovnicou a strážiť si váš denný príjem versus výdaj. K zníženiu príjmu vám pomôžu práve konjakové prílohy Carb X. Vďaka ich baleniu 6 x 100 g tak budete mať všetky svoje porcie dokonale pod kontrolou a vďaka obsahu vlákniny glukomanan vás aj dokonale zasýtia.

V ponuke nájdete Carb X nielen cestoviny v tvare rezancov, špagiet, penne či fettuccine, ale aj obľúbenú ryžu.

 

Porovnanie kalorických hodnôt cestovín a ryže:
Špagety Carb X

35 kcal na 100 g

Špagety bezvaječné 352 kcal na 100 g
Ryža lúpaná 351 kcal na 100g

Zdroj: nutridatabaze.cz