Carb X: superpotravina pre všetkých fittness nadšencov

Či ste „len“ rekreační športovci alebo je športov pravidelnou súčasťou vášho života, správna strava je základom a môže byť pohonom pre ešte lepšie výkony. Ak ste milovníkom cestovín, ale nutričné hodnoty vás od ich konzumácie odrádzajú, zaraďte do svojho jedálnička fitness konjakové prílohy Carb X určené priamo pre športovcov. Zasýtia, udržia vo forme a kalorický príjem, vďaka ich zloženiu, znížite na minimum.

 pani posiluje

Konjakové prílohy Carb X boli vyvinuté priamo pre športovcov. Majú o 90 % menej kalórií ako bežné cestoviny a ryža a zároveň obsahujú telu prospešnú vlákninu. Práve preto výborne zapadnú do jedálnička fitness nadšencov, ale aj vegetariánov, vegánov či celiatikov a diabetikov.

Kedy jesť konjakové prílohy a s čím ich kombinovať?

Konjakové prílohy môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa. „Ak sa chystáte na tréning, pokojne si približne hodinku pred ním doprajte ľahkú desiatu v podobe konjakových prílohy v kombinácii s troškou zeleniny,“ hovorí tréner Ján Frídel. Ideálna je kombinácia s mäsom či zeleninou. Veľkou výhodou týchto príloh je to, že sa nemusia variť. Sú preto v okamihu pripravené na okamžitú konzumáciu.

Príjem versus výdaj

Keď máte aspoň trosku šajnu o kalorickej  hodnote potravín, stačí sa riadiť jednoduchou rovnicou a strážiť si váš denný príjem versus výdaj. K zníženiu príjmu vám pomôžu práve konjakové prílohy Carb X. Vďaka ich baleniu 6 x 100 g tak budete mať všetky svoje porcie dokonale pod kontrolou a vďaka obsahu vlákniny glukomanan vás aj dokonale zasýtia.

V ponuke nájdete Carb X nielen cestoviny v tvare rezancov, špagiet, penne či fettuccine, ale aj obľúbenú ryžu.

 

Porovnanie kalorických hodnôt cestovín a ryže:
Špagety Carb X

35 kcal na 100 g

Špagety bezvaječné 352 kcal na 100 g
Ryža lúpaná 351 kcal na 100g

Zdroj: nutridatabaze.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie