Nevyhnutné veci na výlet, alebo ako nehladovať na cestách

Chystáte sa na dovolenku či na výlet a strava je jedným z otáznikov, ktoré vám behajú hlavou? Predstavte si situáciu – cestujete, poruke máte výdatnú a rýchlu desiatu, ktorej príjem kalórií aj veľkosť porcie máte pod kontrolou. Znie to ako rozprávka? Chce to síce istú dávku prípravy, ale výsledok za to určite stojí. Inšpirujte sa v našom článku, ako sa dá cestovať bez hladovania. Riešenie je možno jednoduchšie, ako si myslíte.

„Mám si dať bagetu z pumpy alebo budem radšej o hlade?“, Mám pribrzdiť pri fastfoode, keď ho mám po ceste?“. Pripomína vám to niečo? Asi každý z vás niekedy riešil otázku spokojného žalúdka počas cestovania. Mnohým z nás to znie komicky. Dovolenka je predsa na to, aby sme si odpočinuli a odreagovali sa od bežných stereotypov. Ak sú však medzi vami osoby, pre ktoré nie sú výlet či dovolenka príležitosťami pre popustenie uzdy v jedálničku, zbystrite pozornosť! Máme pre vás praktický tip na cesty.

foto 1final

Vyskúšajte konjakové prílohy Carb X v praktickom balení. Vďaka tomu, že sa nevaria, ich môžete mať kedykoľvek poruke a vychutnať si ich aj bez náročnej prípravy. Stačí ich vybrať z vrecúška, dochutiť podľa vlastnej vôle a pridať napríklad k pripravenému zeleninovému šalátu. Balenie Carb X obsahuje 6 vrecúšok po 100 g príloh, takže svoje porcie máte dokonale pod kontrolou. A to je úžasne praktická vec! Primárne sú určené pre športovcov a aktívnych jedincov, ale tak isto sa hodia aj na ľahký obed v práci alebo na nečakané výlety. A výsledok? Forma zostane, hlad zmizne!

Prílohy Carb X majú o 90 % menej kalórií ako bežné cestoviny - na 100 gramov obsahujú len 35 kcal a 8 gramov sacharidov. Navyše si môžete vybrať z niekoľkých druhov. V ponuke ich môžete nájsť vo forme klasickej ryže, rezancov, špagiet, penne alebo fettuccine. Ich ďalšou výhodou je bohatý obsah vlákniny glukomanan, ktorá vás výborne zasýti, a zároveň podporuje chudnutie. Neobsahujú lepok, nie sú uchovávané v náleve a nemajú ani typickú konjakovú arómu. Skvelo tak zapadnú nielen do jedálnička fitness nadšencov a dietárov, ale aj vegánov, vegetariánov či celiatikov.