Výhodný balíček Slim Pasta (7 ks)

1 hodnotenie
Značka: Slim Pasta
€19,60 –19 %
Výhodný balíček Slim Pasta (7 ks)
€19,60 –19 % €15,83
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.9.2020

Akčný balíček siedmich najobľúbenejších produktov našich verných zákazníkov. Balenie zahŕňa všetky druhy našich BIO konjakových príloh. Naviac ešte ušetríte, pripravili sme pre vás 5% zľavu!

Obrázok je iba ilustračný. V tomto balíčku obdržíte od nás mix variantov príloh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obrázok je iba ilustračný. V tomto balíčku obdržíte od nás mix variantov príloh, niektoré z nich sa môžu zhodovať (napr. 2× penne). Prioritne sa snažíme balíček zostaviť zo všetkých druhov cestovín tak, aby ste ich všetky vyskúšali.

V balíčku dostanete:

7 kusov Slim Pasty bio

 

Slim Pasta je správnou voľbou pre tých z nás, ktorí neradi robia kompromisy. Hovoríte si, že pri diéte to nie je možné? Slim Pasta vás nasýti s minimálnym množstvom kalórií, pričom sú vhodné pre športovcov, diabetikov, celiatikov aj všetkých, ktorí sa zdravo stravujú a chcú naštartovať svoj redukčný režim.

 

Slim Pasta správnou voľbou pre tých z nás, ktorí neradi robia kompromisy. Hovoríte si, že pri diéte to nie je možné? Slim Pasta prílohy Vás nasýti s minimálnym množstvom kalórií, pričom sú vhodné pre športovcov, diabetikov, celiatikov aj všetkých, ktorí sa zdravo stravujú a chcú naštartovať redukčný režim.

 

Slim Pasta - Konjakové rezance v rôznych tvaroch neobsahuje skoro vôbec žiadne kalórie, neobsahuje tuky, cukry, bielkoviny ani lepok. Vláknina, ktorá sa tu vyskytuje, obsahuje stopové množstvo sacharidov v podobe glukomananu, ktorý je pre ľudský organizmus takmer nestráviteľný. Iba nepatrné množstvo sa strávi v tenkom čreve a preto energetická hodnota týchto konjakových príloh iba 9 kcal na 100 gramov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: