Výhodný balíček Slim Pasta bez nálevu (5 ks)

1 hodnotenie
Značka: Slim Pasta
€17 –19 %
Výhodný balíček Slim Pasta bez nálevu (5 ks)
€17 –19 % €13,73
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.9.2020

Zbavte sa s nami vašich prebytočných kíl a nahraďte klasické vysokosacharidové prílohy Slim Pastou. Balíček plný Slim Pasty bez nálevu, ktorý je bez konjakovej arómy, vám v tom pomôže. Tieto alternatívy cestovín a ryže sa nevaria a sú určené na okamžitú konzumáciu.

Obrázok je iba ilustračný. V tomto balíčku obdržíte od nás mix variantov príloh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obrázok je iba ilustračný. V tomto balíčku obdržíte od nás mix variantov príloh, niektoré z nich sa môžu zhodovať (napr. 2× penne). Prioritne sa snažíme balíček zostaviť zo všetkých druhov cestovín tak, aby ste ich všetky vyskúšali.

V balíčku dostanete:

5 kusov Slim Pasty bez nálevu

 

Slim Pasta je správnou voľbou pre tých z nás, ktorí neradi robia kompromisy. Hovoríte si, že pri diéte to nie je možné? Slim Pasta vás nasýti s minimálnym množstvom kalórií, pričom sú vhodné pre športovcov, diabetikov, celiatikov aj všetkých, ktorí sa zdravo stravujú a chcú naštartovať svoj redukčný režim.

Slim Pasta – konjakové cestoviny v rôznych tvaroch neobsahujú skoro vôbec žiadne kalórie, neobsahujú tuky, cukry, bielkoviny ani lepok. Vláknina, ktorá sa tu vyskytuje, obsahuje stopové množstvo sacharidov v podobe glukomananu, ktorý je pre ľudský organizmus takmer nestráviteľný. Iba nepatrné množstvo sa strávi v tenkom čreve a preto energetická hodnota týchto konjakových príloh je iba 35 kcal na 100 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: