Výhodný balíček konjakových rezancov Slim Pasta v náleve 5+1 zadarmo

Neohodnotené
€12,15 –25 %
mockup balicek 5+1 SP noodles wok
€12,15 –25 % €9,11
Skladom

Obľúbili ste si kojakové rezance a máte pocit, že jej nikdy nie je dosť? Tak využite tento výhodný balíček, zabezpečte si zásoby a majte radosť z jedného balenia zadarmo. Konjakové rezance Slim Pasta je vegánska, bezlepková, úplne bez sacharidov, len 9 kcal na 100 g a obsahuje vysoký podiel vlákniny glukomanan, ktorá pomáha pri chudnutí. Preto sa perfektne hodí pre low carb stravovanie, ketodiétu, odľahčenie jedálnička či aktívnych športovcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konjakové rezance Slim Pasta v náleve obsahuje až o 94 % menej kalórií ako bežné rezance. BIO certifikát, je úplne bez sacharidov, tukov, soli a má len 9 kcal na 100 g. Je vyrobená z rastliny konjak, ktorá je bohatým zdrojom cennej vlákniny glukomanan, a ktorá zároveň znižuje pocit hladu. Má nielen preukázateľné účinky podporujúce chudnutie, ale znižuje aj cholesterol a priaznivo ovplyvňuje vstrebávanie cukrov a tukov v krvi. Konjakové rezance sa výborne hodí pre low carb stravovanie, ketodiétu (už od 1. fázy), odľahčenie jedálnička či aktívnych športovcov. Je vhodná aj pre vegánov, vegetariánov, celiatikov, diabetikov, diabetickej diéte a obezite. Vďaka neutrálnej chuti si ju môžete pripraviť na mnoho spôsobov. Či už na slano alebo na sladko.

Má Slim Pasta konkurenciu? My si to nemyslíme. Existuje niekoľko výrobcov príloh z konjakovej múky, ale žiadny sa kvalitou, chuťou ani vzhľadom nedostal tak ďaleko, ako spoločnosť Eat Water. Spoločnosť Eat Water, výrobca Slim Pasty, vyvinula špeciálnu potravinu Juroat ™, ktorá je kombináciou konjakovej múky a ovsenej vlákniny. Ide o unikátnu a patentovanú potravinu, ktorá je farbou a chuťou takmer na nerozoznanie od bežnej cestoviny. Sme jedinou spoločnosťou v Českej a Slovenskej republike, ktorá ponúka aj variant konjakových príloh bez nálevu.

[navod-k-pouziti]

[nas-tip]

Vyskúšajte naše recepty.

UPOZORNENIE: Konzumáciu Slim Pasty neodporúčame ľuďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je pre bežný ľudský organizmus veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať problémy. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, konzultujte ich konzumáciu so svojím lekárom.

Zloženie balíčka:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: